Jak je to s formuláři a jejich propojení, zkoušel jsem něco jako

foreach ($values as $key ⇒ $value) {
$entita->{$key} = $value }

ale myslím, že to asi nebude ok? Četl jsem si forum o tve knihovně, ale nebyl tam žádný rozumný příklad Děkuji

Pěkný článek, píšeš tam, že je verze zatím nestabillní, narazil jsi na nějakou chybu? Proč to zatím nedávat na větší projekt??

 • Comments:

 • Kromě toho, co jsem opravoval, jsem zatím na nic záludného nenarazil, a dokonce to teď v práci zkoušíme na relativně větším projektu. Ale musíš počítat s tím, že tam některé věci nejsou vůbec implementované, není to pokryté testy, chybí tomu pořádná dokumentace a není to stable, takže nemusí být do budoucna zachovaná kompatibilita. Navíc co jsem o tom mluvil Filipem, on sám DoctrineForms nikde reálně nasazené nemá, takže nemají prioritu při vývoji ani podpoře. Rozhodně to na větší projekt nezavrhuju, jen jsou tu otázky, nad kterými se nejdřív musíš zamyslet :)

  by Jiří Pudil at 20.5.2015 12:59

Pokud vím tak minimálně tam nefunguje/není podporováno one-to-many relace

No zatím se mnou ani moc nebaví Doctrina, a jak to tedy spojujete s formuláři? Tak jak jsem napsal výše?? nebo nějak jinak?

 • Comments:

 • Já na to mám mapper co si veme entitu a koukne co můžeš a nemůžeš editovat případně co musíš vyplnit, pak to předá dál kde se provede flush.

  by Adam Kadlec at 20.5.2015 20:47

A nějaký náznak by nebyl?

 • Comments:

 • No já to mám dost specifické, mám tam ještě validaci vstupů, ale ve své podstatě tak jak si uvedl, jen tedy ten mapper ověřuje zda to co se pokoušíš do entity nacpat tam skutečně má být.

  by Adam Kadlec at 22.5.2015 13:20

You must first log in to participate in this discussion